הסדנה להכשרת סוחרים רווחיים ועצמאיים במסחר אלגוריתמי מתקדם מבוסס תנודתיות!

אסטרטגיה רבת עוצמה המתאימה לכל תקופה!
מקבלים 4 אסטרטגיות – רובוטים – רבי עוצמה המתאימים לכל תקופה!

תוכנית ההכשרה פותחה על ידי חברה שמוצריה זוכים לשבחים רבים על ידי משקיעים בארה"ב ואשר מדורגים כבר שנים במקומות הראשונים!

הסדנה

הקורס הינו סדנה מעשית המועברת על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות והמבוסס על מסחר אלגוריתמי ולקוחות מרוצים מסביב לעולם. במסגרת הסדנה נפתח מערכת מסחר ייחודית מבוססת תנודתיות ונלמד כיצד להפעילה בהצלחה וזאת תוך כדי שימוש בכלים ונוסחאות על מנת להפוך ולהיות סוחר ריווחי ולאורך זמן.

לא נדרש כל ידע קודם בכדי לעבור את הקורס וללמוד כיצד להשתמש במערכת מנצחת הכוללת 4 רובוטים שאין לאף סוחר אחר והמיועדת לאתר תקופות של אופטימיות ופסימיות בשוק המניות קרוב מאד להופעתן ולסחור אך ורק בכיוון הנכון! הסדנה מלווה על ידי מנטור צמוד הממשיך להעניק ליווי אישי למשך שנה והשימוש באסטרטגיית המסחר ובכל הכלים האחרים ניתן ללא עלות כלשהי ולכל החיים!

הידעת שהמסחר הידני הולך ונעלם מן העולם וכ-80% מהמסחר במניות בארה"ב מבוצע כיום על ידי אסטרטגיות אלגוריתמיות שחלק משמעותי מריווחיהן מבוסס על הפסדי הסוחרים הידניים?

אל תישאר מאחור. הפסק להפסיד במסחר הידני והצטרף אלינו לעולם המסחר האלגוריתמי המנצח!

למעוניין, דוחות של ברוקר אמריקאי המראים על אחוזי רווח של יותר מ 40% בשנה בממוצע, אישור משפטי לשיווק הסדנה והאסטרטגיות יוצגו בפגישה האישית.

– הסדנה מתאימה לכל רמת ידע התחלתית.
– ליווי אישי לאורך שנה ויותר.
– המערכת והעדכונים ללא עלות לכל החיים – כוללת 4 אסטרטגיות.
– כלים ייחודיים לניהול כספי.
– למסיימים אפשרות להיכנס לעולם המקצועי ולנהל כספי משקיעים באמצעות קרן גידור – מידע נוסף בתחתית הדף.

מלא את הטופס ושריין מקום עכשיו לסדנה

להכשרת סוחרים רווחיים ועצמאיים במסחר אלגוריתמי וקבל 4 רובוטים מקצועיים למסחר בשוק ההון בארה"ב!

*לנרשמים הטבה נהדרת מטריידסטיישן – סבסוד הסדנה ב-300 דולר.

גרף ביצועים של מערכת המסחר AlgoinTrader אותה יקבלו משתתפי הסדנה

גרף ביצועים המציג כיצד מרוויחים אצלנו 80% ויותר בשנה אם משקיעים את כל הכסף הקיים בחשבון. למעלה ניתן לראות תוצאות ביצועים תחת פיקוח של הרשות לניירות ערך בארה"ב בתקופה של שנה כאשר רק חלק(!) מהכסף מושקע.

מי צריך להרוויח יותר מזה. הרווחים הללו צפויים גם בשנים הקרובות מכיוון שהאסטרטגיה שלנו מבוססת על מדד הפחד שאינו משתנה ולעולם לא ישתנה בהתנהגותו מכיוון שהוא מבוסס על ההתנהגות האנושית. אנחנו היחידים בישראל המציגים תוצאות אמת על כסף אמיתי! עם קורונה או בלי קורונה מערכת AlgoinTrader מייצרת רווחים יפים.

יורם ברזני

אני עוסק במחקר, פיתוח ויישום של מסחר אלגוריתמי בשוק המניות בארה"ב במשך כ-18 שנה ומתמחה בבניית מערכות מסחר אוטומטיות המנתחות את שוק המניות על בסיס התנודתיות וסוחרות ניירות ערך הקשורים לתנודתיות ולמדדים העיקריים.

למערכות המסחר שלי נחשפו כבר יותר מ- 100,000 משקיעים והן מדורגות באופן קבוע בצמרת האסטרטגיות המובילות בארה"ב. תוצאות המסחר הן מהטובות בתחומן וזוכות להערכה רבה מהמשתמשים בהן. בשנים האחרונות אני נותן גם שירותי ייעוץ לבתי השקעות בישראל וניהול תיקים למשקיעים פרטיים ומוסדיים, כגון קרנות גידור ומנהלי תיקים בארץ ובעולם.

התוכנית הזו פותחה על בסיס הידע והניסיון הרבים שצברתי והינה רבת עוצמה עבור המשקיע העצמאי. במהלך התוכנית תקבל את כל הידע הנדרש הכולל בין השאר ליווי צמוד וכלים שונים וייחודיים התומכים בניהול כספי מתקדם החיוני לכל מי שרוצה להיות משקיע ריווחי לאורך זמן. גולת הכותרת של התוכנית היא בנייה של מערכת מסחר אלגוריתמית ואוטומטית המבוססת על הידע שנלמד ואשר תוכל לפעול ישירות מהמחשב שלך באמצעות תוכנת טריידסטיישן המצוינת. אין צורך בידע תכנותי או פיננסי כלשהו על מנת לעבור בהצלחה את הסדנה!

 

מה כוללת הסדנה

הסדנה כוללת את כל ההיבטים התיאורטיים והמעשיים הנדרשים על מנת לפעול בשוק ההון באמצעות אסטרטגיות מסחר אוטומטיות, מתקדמות ורבות עוצמה ובאמצעות מערכת AlgoinTrader המטפלת באופן אוטומטי בניהול הסיכונים ובביצוע העסקאות בפועל יחד עם אסטרטגיות המסחר "אנטי טראמפ" הפועלות במסחר מהיר מאד.

את הסדנה מעביר יורם ברזני, בעל ניסיון של 20 שנה בשוק ההון ומפתח אסטרטגיות מסחר מהמובילות בארה"ב.

הסדנה מורכבת מחמישה חלקים ומסובסדת בעמלות בסכום 300$ על ידי חברת טריידסטיישן!

סילבוס הסדנה

1. בניית 4 אסטרטגיות מסחר בתנודתיות המתאימות את עצמן לשוק באופן אוטומטי.
2. הכרת המסננים והטריגרים של האסטרטגיה.
3. רתימת הפסיכולוגיה של המסחר לטובתנו.
4. שימוש בכלי אוטומטי לניהול כספי ולהורדת הסיכון.
5. הכרת הצד הסטטיסטי של המסחר וכיצד נהפוך ל"בית".
6. הכרת המרכיבים של האינדיקטור הראשי המזהה את המגמות העיקריות בשוק.
7. תמיכה וליווי למשך שנה (לפחות).
8. לימוד ביצוע אופטימיזציה נכונה.
9. הפעלת תוכנת טריידסטיישן בחשבון המסחר.
10. הכרת מרכיבי תוכנית ההמשך המרתקת לניהול מקצועי של כספי משקיעים!

סהכ: 18 שעות

חשוב לדעת

• בונוס – התלמיד יוכל לחבר את חשבון המסחר שלו לאסטרטגיית המסחר של אלגואין – הפועלת בחשבון המסחר שלה באמצעות Mirror Trading למשך חצי שנה וללא עלות.
• האסטרטגיות שמקבלים במהלך הסדנה מיועדות לניהול הכספים האישיים בלבד.

• הפעלת האסטרטגיות אפשרית בחשבון המסחר של התלמיד בלבד.
• הסכום המינימלי הנדרש להשקעה הוא 2,000$.

שאלות ותשובות

לא נדרש כל ידע קודם בכדי לעבור את הקורס בהצלחה.

אצל הברוקר טריידסטיישן.

כן. פרטים מלאים יסופקו על ידי הברוקר.

כ-5 דקות לתפעול המערכת וזמן כרצונך ללימוד ומחקר.

4 שיעורים המועברים בצורה חיה באמצעות וובינר ובפגישה אישית.

השיעורים מוקלטים וזמינים תמיד לצפייה חוזרת.

התוכנית כוללת ליווי ללא תשלום למשך שנה (לפחות).

רצוי להתחיל ולפעול בחשבון דמו אשר ניתן על ידי הברוקר

כן. בנוסף, נוסחת הניהול הכספי מאפשרת הגנה על 80%-90% מהכספים שנמצאים בחשבון ההשקעה.

מלא את הטופס ושריין מקום עכשיו לסדנה

להכשרת סוחרים רווחיים ועצמאיים במסחר אלגוריתמי וקבל 4 רובוטים מקצועיים למסחר בשוק ההון בארה"ב!

*לנרשמים הטבה נהדרת מטריידסטיישן – סבסוד הסדנה ב-300 דולר.

בעיקרון, כתבתי את כל הפרטים בדף למעלה אבל אני מודע לכך שלפעמים יש שאלות נוספות, אז אם יש לך עוד שאלות לפני שתירשם, שלח לנו אותן במייל: eliran@autosysfx.com

רוצה לדבר עם נציג טלפוני? צור איתנו קשר עכשיו ב 052-8249299 או ב

אנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי

המנטור ו/או החברה שבבעלותו אינם בעלי רישיון מכוח חוק הייעוץ ואינם עוסקים במתן שירותי ייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקים כהגדרתם בחוק. יורם ברזני, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את תלמידיו להיות סוחרים מצליחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, הוא  לא יהיה אחראי בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם.  כל הנתונים המתפרסמים במסגרת הסדנה ולאחריה ובכל דרך פרסום בדבר ניירות ערך מכל סוג, מדדים וכיוצא באלה, הם לצורכי הלימוד בסדנה בלבד ואינם מהווים ייעוץ, ניהול תיקים או המלצה כלשהי למסחר בניירות ערך או לסחר מסוג כלשהו. התכנים המועברים במסגרת הסדנה ולאחריה אינם מהווים תמריץ ו/או המלצה ו/או ייעוץ לפעול בדרך כלשהי בשוק ההון. התכנים אינם מהווים תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואינם מתיימרים לייעץ בדרך כלשהי בדבר פעולות בשוק ההון. תוצאות עבר על סמך אופטימיזציה ומבחנים שונים אינן מהוות ערובה או מדד כלשהו לתוצאות ותשואות עתידיות. פעילות בשוק ההון דורשת יידע, הבנת סיכונים ומיומנות והיא אינה מתאימה לכל אדם ועשויה להיות כרוכה בהפסדים כספיים ניכרים. אין בשימוש בתוכנה ו/או בשאר חומרי הלימוד כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי.